Ortak duvarlar akustik ses yalıtımı

Duvar Ses Yalıtımı

Duvar ses yalıtımı ortak duvarlarda hava kaynaklı ses geçişini önlemek amacıyla yapmış olduğumuz yüzer duvar ses yalıtımı.

Müzik odası akustik ses yalıtımı

Stüdyo Ses Yalıtımı

Stüdyo ses yalıtımı ;profesyonel ses kaydı ve provalar yapılan mekanlarda üst seviye yalıtımlı duvar , tavan ve zemin yalıtımı..

Çağrı merkezi ses ve gürültü karışıklığı problemi akustik izolasyon çözümleri

Çağrı merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı merkezleri bir çok çalışanın bir arada aynı anda konuştuğu ve ses karışıklıkları gürültü sorunlarının olduğu alanlardır..

Chiller soğutma gurupları ses ve gürültü kaynaklı yalıtım

Chiller Soğutma Grubu Ses Yalıtımı

Chiller soğutma gurupları dış üniteleri çevreye verdiği gürültü kaynaklı rahatsızlıkların gürültü panelleri ile %90 oranında çözülüyor.

server_datacenter_sesizolasyonu-server-odasi-ses-yalitimi

Server Odası Ses Yalıtımı

Server odalarında cihazların çıkarmış olduğu gürültü ve uğultu seslerini sunduğumuz ses yalıtım çözümleri ile izole ediyoruz.

mekanik-odalar-tekne-yat-motor-ses-yalitimi

Tekno Motor Ses İzolasyonu

Tekne motor kabinlerinde ses yalıtımı ve ses izolasyonu hizmetleri vermekteyiz. UL sertifikalı Yat motor ses yalıtım ürünleri ve uygulama

Silah atış poligonları ses ve gürültü yalıtımı

Atış Poligonu Ses Yalıtımı

Atış poligonları anahtar teslim ses ve gürültü yalıtımı çözümlerimiz mevcut. Zemin kauçuklar. duvar ve tavan kompozit panel süngerler..

Sinema salonu ses ve akustik yalıtım

Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Atış poligonları anahtar teslim ses ve gürültü yalıtımı çözümlerimiz mevcut. Zemin kauçuklar. duvar ve tavan kompozit panel süngerler..

Tavan ses yalıtımı üst kattan gelen ve giden seslerin izolasyon çözümleri

Tavan Ses Yalıtımı

Tavan ses yalıtımı uygulamalarımızda şikayetin boyutuna göre normal ses yalıtımı veya yüzer tavan ses yalıtımı uygulaması yapmaktayız.

Müzik odası ses ve gürültü yalıtımı akustik izolasyon

Müzik Odası Ses Yalıtımı

Piyano gitar bateri ve diğer müzik aletlerinin bir arada çalındığı müzik dersliklerinin profesyonel olarak ses yalıtımı ve akustik yalıtım ..

Ofislerde ses ve gürültü problemleri

Ofis Ses Ve Akustik Yalıtımı

Günümüzde artan açık alan ofislerde gürültü ve ses karışıklığı dikkat dağınıklığısorunlarınıda beraberinde getiremekte ..

Jeneratör odası ses ve gürültü yalıtımı izolasyonu

Jeneratör Odası Ses Yalıtımı

Jeneratörler için ses yalıtımlı panel kabinler tasarlıyoruz. Jeneratör odaları için akustik panel çözümleirmiz uygun meliyetlerle.

Kazan dairesi ses ve gürültü yalıtımı

Kazan Dairesi Ses Yalıtımı

Kazan dairesi ses yalıtımı uygulamalarında kazanın çalışma performansını düşürmeden en kaliteli ses izolasyon çalışması yapmaktayız.

mekanik-odalar-ses-yalitimi-makina-dairesi-ses-izolasyonu

Makina Dairesi Ses Yalıtımı

Makine daireleriniz gerekli görülürse keşif personellerimiz tarafından incelenir ve size uygun ses yalıtım malzemesi belirlenir.

Dış mekan ses yalıtım bariyeri

Dış mekan Ses Yalıtım Duvarı

Dış mekan ortak bahçe duvarı ses yalıtımı , otoban yol kenarı bahçe duvar ses yalıtımlı TK- Sound10 paneller ile %70-80 yalıtım.

konferans-salonu-akustik-ses-yalitimi-akustik-kaplama

Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Dış mekan ortak bahçe duvarı ses yalıtımı , otoban yol kenarı bahçe duvar ses yalıtımlı TK- Sound10 paneller ile %70-80 yalıtım.

Zemin ses yalıtımı çözümleri

Zemin Ses Yalıtımı

Zeminlerde darbe ve gürültü kaynaklı seslerin izolesinde yüzer katman ses yalıtımı ve şap altı ses yalıtımı uygulaması yapmaktayız.

Sinema salonları akustik ses yalıtımı akustik çözümler

Dublaj Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Dublaj kayıt recording odalarında ses yalıtımı ve akustik düzenleme yapmaktayız, akustik düzenlemede çok hassas olduğumuz alandır.

Toplandı odası ses yalıtımı akustik izolasyon çözümleri

Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Toplantı odalarında en çok karşılansan sorun odalar arası sesin geçisi, doğrı yalıtım ile bu sorun % 80-90 oranında çözülüyor.

Kompresör ses yalıtımı

Kompresör Odası Ses Yalıtımı

Kompresör odalarında ve konumlandırıldıkları alanlarda ses problemlerini % 80-90 oranında yalıtacak paneller ürün gamımızda.

hidrofor-ses-yalitimi

Hidrafor Odası Ses Yalıtımı

Hidrofor odalarında makineden gelen rahatsız edici seslere ses izolasyonu ve yalıtım çalışması yaparak %90 oranında sesi izole ediyoruz.

fabrika-ses-yalitimi-ses-izolasyonu

Fabrikalarda Ses Yalıtımı

Fabrikalarda gürültüyü veiçerideki yüksek sesin desibelini istenilen değerlere çekiyoruz akustik çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

Cafe restaurant ses ve gürültü yalıtımı

Restaurant Cafe Ses Yalıtımı

Restaurant cafe gibi mekanlarıda ses ve yankı problemlerini akustik duvar ve tavan panelleri kullanarak çözüm sağlıyoruz .

tiyatro-salonu-akustik-ses-yalitim-izolasyon

Tiyatro Salonu Ses Yalıtımı

Gösteri merkezleri ve büyük tiyatro salonları için özel olarak akustik yalıtım panelve ses yalıtımı çalışmaları yapmaktayız.

akustik-ses-yalitimi

Akustik Ses Yalıtımı- Ortam ve Hacim Akustiği

Biz Kimiz? Ses yalıtımı konusunda uzmanlaşmış bir firmayız. Her türlü binada veya her türlü ekipmanda oluşan gürültü probleminize çözüm üretebiliriz. Amacımız bulunduğunuz ortamı fonksiyonuna uygun olarak daha sessiz bir hale getirmek.​Gürültü; endüstrileşmiş, büyümüş ve trafiği oldukça artmış olan şehirlerde hepimizin şikayet ettiği günümüzün problemi haline geldi.​ Trend Akustik olarak gürültü problemlerine çözüm üreterek, yaşadığımız şehirlerdeki günlük yaşam kalitesini arttırmayı hedefliyoruz.​ akustik sünger