Ofis Toplantı Kabini – Lucia Xl | Ofis Toplantı Kapsülleri ile Spontone gelişen toplantılar, 1 ve 4 kişiye kadar kullanım imkanı, mini toplantılar , Video konferanslar, kabincell lucia xl offices meeting pod kapsüllerini çok seveceksiniz, Şimdiye kadar kurulumunu yaptığımız şirket ve kuruluşlar beğenerek kullanıyor, çok memnunlar, sizde yüzlerce mutlu müşterilerimiz arasına katılın. 

Lucia XL

& TOPLANTI KAPSÜLÜ

Akıllı Planlama

Mutluluk, Kabincell‘in varlığının ve yaptığımız her şeyin merkezinde yer almasının nedenidir. Akustik podlar ofis davranışını değiştiriyor. insanların daha verimli ve daha mutlu olmalarını sağlar.

Akustik’te Uzman

Kabincell Podlar , tüm ofisi veya sizi rahatsız etmeden ofisten rahatsız olmadan, toplantılar, beyin fırtınası oturumları ve birebir görüşmeler yapmak için mükemmel bir yerdir.

Modern Tasarımlar

Kabincell Lucia XL, çalışmak için ses geçirmez alanlar sunar. Çok yönlü bir alan olarak birebir konuşmalar, toplantılar ve mola sırasında rahatlamak için uygundur.

Hakkımızda

Önde gelen mühendislik çalışması

Kabincell Podlar , tüm ofisi veya sizi rahatsız etmeden ofisten rahatsız olmadan, toplantılar, beyin fırtınası oturumları ve birebir görüşmeler yapmak için mükemmel bir yerdir.

Hikayemiz hakkında daha fazlasını okuyun

+378

Biten Projeler

+125

Birden Fazla ülkeye gönderim

+971

Mutlu müşteriler

Sektörde 20 yılı aşkın deneyim

Ofisinizi tasarımınıza yardımcı olalım

Etiam rhoncus. Maecenas tempus, tellus eget condimentum rhoncus, sem quam semper libero, sit amet adipiscing sem neque sed ipsum. Nam quam nunc, blandit vel, luctus pulvinar, hendrerit id, lorem. Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus..

Bizimle Temasta Kalın

Hayalinizdeki ofis kabinini birlikte inşaa edelim.

Son Haberler & projeler

UPS Kargo

Ups Kargo Papirüs Plaza ; Ofis içi Kabincell Lucia XL ofis toplantı kapsülleri , Gen Merkez: Ofis telefon görüşme kabinleri Teslim ettik,

Referansı Görün

Amazon Türkiye

Amazon Türkiye River Plaza ; Ofis içi Kabincell Lucia XL ofis toplantı kapsülleri , & Ofis telefon görüşme kabinleri Teslim ettik,

Referansı Görün

Yolcu360

Yolcu360 Kozyatağı gen merkez ofisi ; Ofis içi Kabincell Lucia XL ofis toplantı kapsülleri , Akustik toplantı kapsülleri Teslim ettik,

Referansı Görün
İLETİŞİM

Sorusu olan? Bizimle Temas Kurabilirsiniz.

eposta: proje@kabincell.com.tr

eposta: proje@teknikakustik.net

Tel: : 0216 344 34 22

Bizimle Temas Kurun

Güncel kalmak istermisiniz?